Říká se, že dobré věci přicházejí v malých baleních a pokud jde o alkohol, určitě se shodneme. Ať už máte chuť na panáka vodky, spoustu whisky nebo špetku brandy, naše miniatury mají ideální velikost, aby pokoušely vaše chuťové buňky. Ve skutečnosti by v žádném nápojovém boxu neměly chybět miniaturní nápoje – umožňují vám vyzkoušet různé koktejly a styly nápojů bez rizika investice do velké láhve.

Vzhledem k tomu, že koktejly jsou stále dobrodružnější, nákup miniatur alkoholu online vám poskytuje bezrizikový způsob, jak ukázat své mixologické dovednosti a ochutnat nový nápoj.

Najdete zde všechny slavné značky, které znáte a máte rádi – zabalené v praktických 5cl lahvičkách. Než si objednáte nápoje online, máte možnost ochutnat nápoj a vybrat si tu správnou. Jsou také perfektním způsobem, jak koupit alkohol v menším množství – například v případě potřeby pro recept nebo pro použití jako jednorázová dávka. Lze je zabalit na piknik – což vám umožní vychutnat si drink, aniž byste s sebou museli nosit těžkopádnou láhev.

Náš výběr minilahví na likéry a lihoviny bude také ideální svatební výzdobou nebo dárkem pro přátele a rodinu. Nosíme také dárková balení miniatur od předních značek, jako je Sipsmith, a také adventní kalendáře, kterými si připíjíme na sváteční období ve velkém stylu. Populární jsou i degustační sady rumů

Pro dobrodružné typy máme také degustační balíčky tequily, bourbonu, japonské whisky, vodky, rumu, ginu a single malts – šance vylepšit si chuť a znalosti ze světa nápojů.

Zobrazen 1. – 16. z 3008 výsledků