miniatury alkoholu

Kde koupit miniatury alkoholu

5/5 - (22 votes)

V dnešním článku Vám ukážeme co jsou to miniatury alkoholu a kde koupit miniatury alkoholu a degustační sady. Všechny své oblíbené lihoviny a likéry můžete zakoupit v šikovné menší verzi v miniaturách. Ať už máte chuť na malý koktejl nebo chcete vyzkoušet něco nového, tak miniatury jsou super volbou.

Co jsou to miniatury alkoholu

Miniatury alkoholu jsou v podstatě malé lahvičky, které mají menší objem, než klasické 0,5l a 0,7l lahve s alkoholem. Slouží primárně na degustace a na to, aby člověk mohl ochutnat určitý druh alkoholu, bez nutnosti nákupu velké standardní lahve.

Takže, ať už je váš vkus jakýkoli, nebo možná i nově objevený vkus; koupě miniatury je skvělou volbou pro popíjení na cestách, předvádění svých dovedností při párování nápojů a nebo ochutnání něčeho nového. Jak se říká, ty nejlepší věci přicházejí v malých baleních a miniatury alkoholu nejsou absolutně výjimkou z pravidla.

Stejně jako u „velkých“ lahví, tak i ve světě miniatur existují různé tipy a druhy miniatur.

Miniatury rumů

Miniatury rumů, jak už název napovídá obsahují ve svých lahvičkách malé množství rumů. Zpravidla se dělají v objemu 0,04l (velký panák) a 0,02l (malý panák). Existuje tolik druhů rumu, že kdybyste měli ochutnat všechny, tak se nedoplatíte. Oproti tomu jsou miniatury alkoholu cenově příjemné a v jedné objednávce můžete realizovat klidně desítky degustačních vzorků najednou.

Miniatury whisky

Ať už milujete skotskou whisky a nebo jste zastánci české whisky, tak zkoušet dokola nové a nové whisky zabere dost času. Můžete si objednat degustační sadu whisky a nebo jednotlivé lahvičky a můžete vyzkoušet něco nového.

Miniatury ginů

Popularita ginů roste a trh s miniaturami alkoholu na toto musel reagovat. V sortimentu několika prodejců nalezete tedy i miniatury ginů. Ideální na míchané drinky a degustace.

Kde koupit miniatury alkoholu

Já osobně využívám jediný eshop a tím je DramRoom.cz Internetový obchod.

dramroom logo

Recenze DramRoom.cz

DramRoom.cz je prvním obchodem u nás, který se specializuje a prodává miniatury alkoholu. Jenže! To není všechno. Klasické miniatury můžete zakoupit kdekoliv, ale DramRoom.cz tohle povznesl na úplně novou úroveň. Nabízí kromě jednotlivých miniatur i degustační sady a tématické balíčky.

Sortiment DramRoom.cz

Sortiment DramRoomu je velice rozsáhlý. Jak jsem psal výše, tak v něm naleznete rumy, whisky a giny. Vše roztříděno do sekcí podle značek, podle druhu apod.

Degustační vzorky

Degustační vzorky jsou skvělým způsobem, jak poznat a ochutnat prémiové destiláty, před zakoupením velké láhve. Na DramRoom je aktuálně něco přes 480 degustačních vzorků k zakoupení. Rozdělených do kategorií rum, whisky a gin.

dramroom
DramRoom.cz – degustační vzorky

Degustační sady

Nabídka degustačních dárkových sad, které jsou prezentovány v kvalitním a stylovém balení je na DramRoomu opravdu pestrá. Tuto kategorii mají rozdělenou na degustační sady a tématické balíčky.

Limitované edice

Moje oblíbená kategorie. Čas od času koupím nějaký investiční alkohol, ale neotevírám jej a nepiju ho. S DramRoom.cz máte možnost si tyto limitované edice ochutnat a výběr je opravdu velký!

Miniatury alkoholu jako dárek

Alkohol jako dárek? Chcete obdarovat někoho blízkého dárkem v podobě alkoholu, ale nevíte jaký druh rumu pije? Jakou whisky si nejraději vychutná? A nebo nevíte, jaký gin ještě neměl? I s tímhle Vám pomůže DramRoom.cz protože v jejich nabídce naleznete i spoustu alko dárků.

Miniatury alkoholu jsou skvělým tipem na dárek pro všechny milovníky rumů, whisky a ginů. Výhodou těchto dárků je i to, že jsou stylově zabalené a vypadají opravdu reprezentativně.

Buďte originální a obdarujte své známé miniaturou alkoholu ve stylové krabičce i s popiskem daného alkoholu, který obsahuje 🙂

Podívejte se na několik fotek degustačních sad, které od DramRoomu mám.

Ke každé lahvičce máte informační kartičku, která popisuje daný rum, whisky nebo gin. Jsou na ní degustační informace, ale i informace o konkrétním produktu. Celkově to budí dojem velice profesionálního dárku, který neurazí nikoho.

DramRoom.cz hodnocení

Takže pokud hledáte místo kde koupit miniatury alkoholu, tak DramRoom.cz je jasnou a nejlepší volbou. Jejich sortiment je obrovský a nabídka pestrá. Prodávají rumy, whisky a giny a vše Vám zabalí do krásného balíčku. Veškerý alkohol si můžete zkombinovat do sady a nemusíte se bát, protože DramRoom.cz balí své miniatury opravdu důkladně a z těch desítek balíčků, které mi přišly, se nestalo, že by se nějaká lahvička rozbila.

I díky DramRoom.cz jsem publikoval několik recenzí na rumy a vycházel jsem z miniatur rumů, které jsem od nich získal.

A jak jsem již psal, tak mají i whisky. Miniatury whisky jsme použili zase na whisky recenze.

Doporučujeme

Rumový adventní kalendář

Rumový adventní kalendář pro rok 2023 je skladem!

PS: Podívejte se i na hezky zpracovaný rumový adventní kalendář 2022 a rumový adventní kalendář 2023

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *